Збитків на 8 мільйонів: на Прикарпатті у притоці Дністра виявили мертву рибу

 • Мертву рибу виявили інспектори рибоохоронного патруля у річці Сівка, яка є притокою Дністра, у селі Мошківці Сівко-Войнилівської сільської ради. 

  За словами сільської голови Оксани Галки, мертву рибу виявили ввечері 18-го листопада. На місці події працюють рибінспектори, долучилися депутати сільської ради, поліція та екологічна інспекція, інформує “Суспільне”.

  Учора зібрали рибу ввечері. Попередні підрахунки були на 4,5 мільйона гривень збитків. Сьогодні ще при нас збирали рибу, тому зараз встановили, що приблизно на вісім мільйонів заподіяна шкода. Вчора також здійснили забір води. В нас на території розміщені 19 оглядових колодязів з “Карпатнафтохіму”. Він орендує очисні споруди, а з них по трубах вода стікає у річку Сівка”,  – розповідає Оксана Галка. 

  Оксана Галка каже, що скоріш за все риба загинула через витік з цих труб. За її словами, мертву рибу виявили саме після цього стоку.

  Офіційно я не маю права звинувачувати. Але до труб мертвої риби немає, а після труб виявили здохлу рибу. Кількість риби дійсно велика, потоком ріки трохи змило, та по краях все одно залишилася велика її кількість“, – додала Оксана Галка.

  Сільська голова також зазначила, що більше інформації буде після того, як огляд проведуть поліцейські та екологи. Вони встановлять точну кількість збитків та з’ясують причину загибелі риби.

  До теми: прикарпатські грибники загасили пожежу серед лісу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!