Жахливі умови: на Калущині розслідують знущання над коровою (фото)

 • У селі Негівці Верхнянської ОТГ Калуського району розслідують випадок знущання над твариною.

  Журналісти Калуського міського телебачення 30 грудня виїхали на місце інциденту з комісією у складі голови Верхнянської ОТГ Михайла Маліборського, його заступників та представників поліції. Стало відомо, що господарі знущаються над коровою, не годують її протягом кількох днів та тримають у дірявій стайні.

  “Стайня виявилася порожньою, господарів вдома не було. Виявилося, що господиня Галина Синдей втекла з дому і повела кудись корову, дізнавшись, що приїде комісія. Очевидно злякалася, що застануть корову в так званій, стайні. Стайнею будівлю назвати важко: всюди величезні діри, в яких гуляє вітер. Як там може зимувати худоба – не вкладається в голові”, – йдеться у дописі “Дому Сірка”.

  Знайшли корову посадовці в іншому кінці села, у дровітні.

  “Перелякана брудна тварина там, навіть, не мала де лягти, стояла просто на якихось скіпках, гілках, мотлосі. Сіна не було. В корови була досить довга шерсть, що як кажуть, неприродньо для корів такої породи та може бути ознакою гельмінтозу і захворювання легень. Повернувшись до хати Галини Синдей, застали її вдома. Вона запевняла, що корову годує, і запевняла, що слова сусідів – це наклеп.  На питання, як корову досі до середини зими тримали в дірявій стайні, казала, що то недавно стайня «облупилася» і вони її підремонтують”, – додають волонтери.

 • Комісія складе акт, господаря на завтра викликали в старостат і якщо він не вживатиме заходів або не продасть корову, поліція притягне Віктора та Галину Синдей до відповідальності. Голова Верхнянської ОТГ Михайло Маліборський запевнив, що доручить старості села Миколі Поповичу тримати ситуацію на контролі.

  Читайте також: У Карпатах мешкають два стада зубрів, які ворогують між собою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!