Зірки та хода із шопками: чим цьогоріч дивуватиме “Коляда на Майзлях”

 • З 9 по 14 січня в Івано-Франківську проходитиме щорічний Міжнародний фестиваль “Коляда на Майзлях”.

  Виступи учасників та гостей XIII Різдвяного фестивалю відбуватимуться у церкві Царя Христа монастиря отців Василіян УГКЦ, а також – у режимі онлайн, інформує “Галицький кореспондент”.

  “Ми дуже чекаємо на “Коляду”. Дякувати Богу, що ми вийшли із тої червоної зони, і можемо провести якісь святкування. Але все ж світ зараз живе і в онлайні, і це не є погано – люди, які фізично не є тут, все одно можуть єднатися у коляді. Така можливість буде”, – розповів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин.

  Відкриття відбудеться 9 січня о 12.00 і розпочнеться з Архієрейської Літургії, яку очолить Митрополит.

  Події фестивалю відбуватимуться у двох локаціях: Храмі Царя Христа УГКЦ (вул.Незалежності, 181) та на Вічевому майдані, а участь у ньому візьмуть понад 50 колективів із усього світу.

  “Цього року буде дуже багато колективів, ледь не з усіх континентів, а також зі всіх кінців України. Будуть і офлайн, і онлайн події. На гала-концерт запросили зірок, які мають підняти статус дійства. А ще 9 січня відбудеться святкова хода, ми відновлюємо це дійство. Хода цьогоріч буде із шопками, то наша добра традиція. Дякую всім причетним до фестивалю, це велика праця, це унікальний проєкт”, – додав Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська.

  Під час шести фестивальних днів можна буде послухати колядки з усієї України, а також спеціальних гостей заходу – лідера гурту “Плач Єремії” Тараса Чубая та Заслужену артистку України, переможницю талант-шоу “Голос країни” Оксану Муху.

  За словами голови оргкомітету фестивалю та ігумена монастиря Царя Христа отця Артемія Новицького, подібних фестивалів в Україні зароджувалося чимало – але нині їх вже немає, крім “Коляди на Майзлях”.

  “Цінність нашого фестивалю – в його тяглості, в збереженні традицій. Плоди приносить та праця, яка триває довго, і саме це ми робимо і будемо робити. Фестиваль щороку росте і вшир, і вглиб, ми продовжуємо розширювати його географію”, – зазначив отець Артемій Новіцький.

  Читайте також: Стала відома програма XIII фестивалю “Коляда на Майзлях”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!