Знову поразка: МФК “Прикарпаття” програв тернопільській “Ниві”

• 24 квітня в Івано-Франківську відбувся футбольний матч між МФК “Прикарпаття” та тернопільським клубом “Нива”.

У першому таймі звітної зустрічі вдалося “Ниві” відкрити рахунок. Гатала і Різник розіграли комбінацію на лівому фланзі, пішов простріл на другий темп й Ігор Семенина потужним ударом розстріляв сітку під поперечиною воріт – 1:0. Добре комбінували номінальні господарі і після перерви, щоправда в середині другого тайму пропустили. Після подачі кутового Роман Барчук виграв “другий поверх” і головою відправив м’яча до сітки – 1:1, пишуть на сайті “Прикарпаття”.

Нічия вже влаштовувала гостей, тому “Нива” кинулася виривати перемогу. Це призвело до гри на зустрічних курсах в подальшому і цікавої для нейтрального глядача кінцівки поєдинку. І все ж “Ниві” вдалося вирвати таку бажану вікторію, причому забити в стилі, в якому “Прикарпаття” рахунок зрівнювало, а саме після подачі кутового.

Ігор Семенина до голу додав ще й результативну передачу, адже саме він навісив на Андрія Кисленка, який увігнав м’яч у сітку, скориставшись нерішучістю Новака – 2:1. Здалося, що голкіпер гостей міг би й зіграти на виході в цьому епізоді.

Тернополянам вдалося перервати серію з семи поразок поспіль першою перемогою в 2021-му році. Причому надважливою перемогою, над прямим конкурентом. “Нива” не лише перервала свою невтішну серію з семи поспіль поразок, а обійшла “Прикарпаття” у турнірній таблиці, опустивши івано-франківців на передостаннє 15-е місце.

• До теми: Майже пів сотні футболісток з усієї України змагаються у Франківську