“Зробити Україну сильною державою, а Прикарпаття її найуспішнішим регіоном!” – Олександр Шевченко про своє завдання у ВРУ

 • Бути в опозиції до протиукраїнських законів, а в коаліції – за закони для розвитку України – про таку власну державницьку позицію заявив кандидат у депутати до ВРУ, депутат Івано-Франківської облради “За майбутнє” Олександр Шевченко в ефірі ОТБ “Галичина”.

  “Я не обираю собі політичних начальників, мені ніхто не зможе сказати, як голосувати. Я буду голосувати виключно в інтересах, в першу чергу, мого 87-го округу, Прикарпаття і цілої України”.

  Олександр Шевченко розповів, що готовий до співпраці з іншими депутатами, які пропонують мудрі управлінські рішення для зміцнення та розбудови України. “Особисто знаю багатьох депутатів Верховної Ради, з якими співпрацював і співпрацюю досі, тому нам вдається залучати великі інвестиції для будівництва доріг на Прикарпатті. До речі, спілкуюся з тими, хто вже не є депутатами, але залишаються впливовими людьми в державі, і завдяки яким продовжується процес розвитку нашого краю! Тому найефективнішим рішенням для подолання багатьох проблем вважаю конструктивний діалог.”

  Щодо некоректних дій політичних опонентів стосовно нього, кандидат у народні депутати каже, що час усе розставить на свої місця. Очікує, коли пройде день виборів, вони заспокояться і матимуть можливість переглянути свої вчинки та ставлення. “Найголовніше для мене – це мої партнери й однодумці – мої виборці, з якими і для яких мені працювати надалі. Моя тактика спілкування – розповісти про себе і свої можливості реальними діями та успіхом. А результати моєї команди видимі – туризм, робочі місця, дороги! До влади потрібно обирати тих, хто вже робить внесок у розвиток Івано-Франківщини,” – наголосив Олександр Шевченко.

  Політик закликав усіх виборців округу №87 обов’язково прийти на дільниці 28 березня і зробити правильний вибір.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!