Звуки виробничих цехів: саундтрек фільму “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” з’явився у мережі

 • До альбому української співачки Маргарити Кулічової увійшов саундтрек фільму “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” режисерки Надії Парфан.

  В основу музики лягли звуки, записані на знімальному майданчику: у виробничих цехах і котельнях комунального підприємства, що забезпечує міські будинки теплом, інформує gazeta.ua. 

  Частину звуків Маргарита зібрала самостійно, використовуючи сантехнічні труби та ремонтні інструменти.

  Світова прем’єра фільму “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” відбулася на швейцарському фестивалі Visions Du Reel — одному з найбільших документальних форумів світу. Також стрічка брала участь у головній конкурсній програмі Міжнародного кінофестивалю у Кракові та в програмі європейських документальних фільмів 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

  Нагадаємо, що раніше фільм про франківських комунальників показували на кінофестивалі в Італії. Там він отримав три нагороди. А вже згодом  – у Румунії. 

 • В український прокат фільм вийде 17 жовтня. Однак фільм вирушив у допрем’єрний тур містами України, а саме: Івано-Франківськ, Київ, Львів та Тернопіль. 10 жовтня його показали в Івано-Франківську. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!