Не пройшло і дня: депутат Волгін позбувся кайданок

Сьогодні, 8 серпня, депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін прикував себе кайданками до батареї у кабінеті міського голови.

Як стало відомо з відео, оприлюдненого у соціальній мережі Богданом Досюком, Андріан Волгін уже зняв кайданки.

Згодом, депутат пояснив “Галицькому кореспонденту“, що такий вчинок зробив, щоб привернути увагу громадськості до проблеми забудови озера. Тепер Андріан Волгін вважає, що франківці будуть пильнішими до проблеми, а він вирішуватиме її в інших органах.

Руслан Марцінків дорікнув мені, навіщо влаштовувати цирк, якщо у депутата є багато важелів, з допомогою яких він може вплинути на проблему. Я, здається, вже спробував багато з них. І зрозумів, що, можливо, там є конфлікт інтересів.  Але у мене залишається бажання зберегти озеро від забудови“, – прокоментував активіст-атовець.

Депутат повідомив, що зараз планується засідання земельної комісії, також до справи залучили юриста, “Держархбудконтроль”.

Нагадаємо, депутат пообіцяв залишатися прикутим до вирішення питання, щодо підготовки позову до суду щодо розірвання договору оренди скандального будівельного питання.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!