Сьогодні, 6 вересня, працівники поліції превенції спільно з представниками соціальних служб в обласному главку поліції обговорили впровадження пілотного проєкту “ПОЛІНА”. Незабаром новий проєкт впроваджуватимуть в Івано-Франківську. Залучені до нього правоохоронці реагуватимуть виключно на виклики про домашнє насильство, повідомляють у пресслужбі поліції області. На “ПОЛІНУ” відібрали 10 працівників поліції, які пройшли відповідне навчання. Нині в області Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/nasylstvo-300x150.jpg)