19 вересня, мешканець Івано-Франківщини 1986 року народження прибув у пункт пропуску «Краковець- Корчова» з Республіки Польща. До митного контролю чоловік подав декларацію згідно з якою перевозив товар «плазуни, пітони, рептилії». До митного оформлення залучили працівників державного ветеринарно – санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті. Згідно з актом огляду, ветеринарні документи у чоловіка Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/09/70818398_131497258215340_3276262243787866112_o-300x150.jpg)