Учора, 7 вересня, в Івано-Франківську троє невідомих у Привокзальному сквері нанесли чоловіку тілесні ушкодження. Вони забрали в нього мобільний телефон й гроші, інформує Патрульна поліція Івано-Франківської області. Отримавши опис зовнішності зловмисників, патрульні відпрацювали прилеглу територію і вже через деякий час затримали схожих за прикметами двох хлопців, особу третього встановили пізніше. Згодом вдалося з’ясувати, що громадяни 1983 Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/09/69801042_2462393783844740_5904728928395722752_o-e1567965528767-300x150.jpg)