17 вересня 0 12:00, у приміщенні школи №11 в Івано-Франківську, відбудеться зустріч із кулінарним екпертом Євгеном Клопотенко. Про це повідомила керівниця громадської організації «Мами Прикарпаття» Мар’яна Вершиніна: “Запрошуємо батьків на зустріч. Ваша присутність та активність дуже важлива!”, – написала жінка. Євген завітає на Прикарпаття, щоб презентувати проєкт “Нове шкільне харчування”. Нагадаємо, переможець “МастерШефу” розробив меню Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/09/70366472_3036052366464894_2021462787775004672_n-1-300x150.jpg)