У смт. Ворохті розпочали роботи із відновлення канатно-крісельної дороги. Про це сьогодні, 17 вересня, повідомили в пресслужбі селищної ради: “Зусиллями НСБ “Україна” на даний час виконуються бетонні роботи із зміцнення основ опор канатної дороги”, – йдеться у повідомленні. Також зазначається, що вже виконаний значний об’єм робіт щодо формування дорожнього полотна, влаштування водовідведення та вирівнювання піщано-гравійною Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/09/70256625_903444626701142_1904218152053506048_n-300x150.jpg)