Сьогодні, 6 грудня, в Івано-Франківську в палаці Потоцьких відбувся захід “Зав’яжись на Катерини у бабусину хустину!” Про це у соціальній мережі повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. “Це майстер-клас, де дівчат навчали зав’язувати справжню хустку, як носила бабуся! Серед усіх чудових образів особливо гарно втілили в життя відому в цілому світі фотографію Миколи Сеньковського – Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/FB_IMG_1607271781478-300x150.jpg)