Капличку в гуцульському стилі споруджують у Попасній. Її доправили до прифронтового міста благодійники із села Криворівні Верховинського району, повідомляє “Голос України”. Новий духовний прихисток постане на території місцевої лікарні. Святиня – вже тринадцята за ліком у цьому краї із Гуцульщини. Волонтери Василь Германюк, Василь Текинюк і Мирослав Мартинюк повезли на схід країни святкові гостинці для Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/1608825260_Kaplychka_-Roman-Klym-e1609182448970-1-300x150.jpg)