Держпродспоживслужба виявила електричне обладнання та дитячу іграшку, що не відповідають вимогам нормативних документів. Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що в листопаді-грудні 2020 під час перевірок побачили продукцію, яка не відповідає вимогам нормативних документів та становить низький та середній ступінь загрози. Йдеться про низьковольтне електричне обладнання, тобто світильник. Модель Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/11-990x556-1-300x150.jpeg)