Двоє вихованців ДЮСШ № 2 Івано-Франківської обласної ради стали призерами всеукраїнського турніру з вільної боротьби. Турнір відбувся цими вихідними в Одесі, повідомляє “Суспільне Карпати”. Першим призером став прикарпатець Сергій Костишин. Він здобув перемогу у ваговій категорії 66 кілограмів та став чемпіоном змагань. Ще одним переможцем став Ізмаїл Кучма у ваговій категорії 32 кілограми. “Цього року Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/4466080db03a6a36-300x150.jpg)