Незабаром Долинська багатопрофільна лікарня матиме змогу приймати більше пацієнтів з коронавірусною інфекцію, які потребують кисневої підтримки. Цього тижня розпочали поточний ремонт щодо збільшення кисневих точок із забезпеченням неінвазійними методами оксигенації, повідомляє комунальне некомерційне підприємство “Долинська багатопрофільна лікарня”. Першим відділенням, в якому розпочались роботи, стало інфекційне. Лікарня пішла шляхом модернізації існуючих кисневих мереж, а саме збільшення Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/131211008_1688400484693282_4325595457345583666_n-300x150.jpg)