На території Івано-Франківщини з початку серпня поточного року триває сезон полювання Прикарпатські правоохоронці перевіряють дотримання мисливцями законодавства під час полювання, повідомляє поліція Івано-Франківської області. Інспектори з контролю за обігом зброї, дільничні офіцери, поліцейські сектору реагування патрульної поліції спільно з державною лісовою охороною, районними мисливознацями та єгерями проводять рейди у мисливських угіддях, щодо дотримання мисливцями правил Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/12/129231399_5160969677276964_596650198575493423_n-300x150.jpg)