Зловмисниками проникли до будинку потерпілого, пригрозили фізичною розправою і відібрали у нього грошові заощадження. Поліцейські розшукали підозрюваних у грабежі, а за цим фактом розпочали кримінальне провадження. 8 червня о 21:00 до до поліції звернувся мешканець одного із сіл Тисмениччини. 74-річний чоловік повідомив, що напередодні, 5 червня у ранкову пору, до його будинку проникли двоє невідомих. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/06/MyCollages-7-300x150.jpg)