У понеділок, 28 червня, о 17.00 в Галичі відбудеться благодійний ярмарок, аби зібрати кошти для лікування та подальшої реабілітації 11-річного Євгена Озарка. У хлопця ще з народження діагностували цілий оберемок хвороб: аномалія розвитку центральної нервової системи, мікроцефалія, спастичний тетрапарез зі стійкими тяжкими руховими порушеннями, складний гіпертропічний астиагматизм, розбіжна співдружня косина очей. Лікарі не давали дитині Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/06/14615574_1735494573442850_5925336032517624770_o-800x600-1-300x150.jpg)