Сьогодні, 18 червня, в Івано-Франківську по з’єднаних Північному і Південному Бульварах дозволили рух автівок. Фотограф Руслан Веселий, який відомий своїми аерозйомками міста, опублікував світлини з’єднаних Бульварів. «Сьогодні було +28 в авто, але постоявши на бульварі 5 хв було відчуття +40 і жодної тіні. Прохолоду відчуваєш тільки там, де алея каштанів. Навіть не бачу, де там зараз Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/06/201310479_4874740685875021_7891695014398981377_n-300x150.jpg)