До Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в місті Івано-Франківськ на вулиці Пасічна на озері, лебідь заплутався в рибальській сітці. До місця події направили відділення групи рятувальних робіт Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС в Івано-Франківській області. На момент прибуття рятувальників лебідь був заплутаний у рибальській сітці та знаходився на відстані 5 Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/06/MyCollages-5-300x150.jpg)