Заступниця керівника відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в Івано-Франківській області Галина Савчук вручила колишній громадянці Російської Федерації довідку про звернення за визнанням її особою без громадянства. Це означає, що пані Галина, яка є етнічною українкою, надалі проживатиме в Україні на законних підставах і водночас отримала можливість у перспективі Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/06/MyCollages-1-2-300x150.jpg)