У селі Нижнів на Тлумаччині відкрили нову амбулаторію. Відтепер у селі значно покращиться якість медичних послуг, а медичні працівники зможуть працювати у комфортних умовах. Вартість цього будівництва становить 4,6 мільйона гривень. В амбулаторії є два кабінети лікаря, кабінет щеплення, процедурна, два холи, стерилізаційна, сестринська та інші господарські приміщення. На території амбулаторії розміщено стоянки загального користування Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/06/208260172_203332105036080_6948290532857649475_n-300x150.jpg)