Блогерка з Франківська розповіла про поїздку в Чорнобиль

 • Сьогодні, 14 вересня, Івано-Франківська тревел-блогерка Анна Бурлака розповіла про свою поїздку в Чорнобиль.

  За її словами, потрапити у Чорнобиль можна тільки через екскурсію. Машину ж потрібно залишити у Києві, інформує “Західний полюс”.  Додає, що поїхати у це місто можна майже всім, окрім вагітних жінок.

  «Рівень радіації у місцях, які відвідують туристи досить низький. Насправді Чорнобиль це колосальна територія», – каже блогерка.

  Екскурсія там триває весь день. Вдень туди заїжджає екскурсія, люди разом пересуваються з локації на локацію. Усю необхідну інформацію розповідає гід. На в’їздах стоїть КПП.

  «У кожного відвідувача є спеціальний бейджик. У ньому є пристрій, що вимірює дозу радіації. Після подорожі можна дізнатися скільки випромінювання ти отримав», – розповідає Бурлака.

  У Чорнобилі також можна зробити багато фото. Є ворота, які пофарбували у червоний колір. А ще лікарня, де досі знаходить форма тих пожежників, які першими виїжджали на ліквідацію. Туди заборонено заходити.

 • «Звісно коли ти там, то стає сумно, адже там відбулася катастрофа. Порожні будинки, садки, усе це як ретро фільм»,- каже жінка.

  До слова: Зеленський та Шмигаль з’їздили на Чорнобильську АЕС (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!