Долинський дитячий колектив збирає гроші для ЗСУ

 • Кошти збирали для пораненого під Бахмутом військового, донечка якого є вихованкою колективу.

  Вчора, 21 травня, відбувся благодійний концерт у м. Долина “І буде весна…” Зібрані кошти спрямують на потреби військових, зокрема для поранених бійців, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Вихованці ансамблю танцю “Реверанс” та хореографічна студія під керівництвом хореографа Анастасії Лопух ось уже більше року дають благодійні концерти на підтримку ЗСУ. Минулого року колектив побував з виступом у Польщі і відвідав міста Львівської області. Незважаючи на напружений графік, долинський “Реверанс” продовжує збирати кошти для поранених бійців.

  Пані Анастасія повідомила, що через 2 тижні “Реверанс” чекають з концертом у Франції та Німеччині.

  “Мої вихованці вкладають в свої виступи не лише час та зусилля, але й свою енергію, – каже Анастасія Лопух. – Ми відчуваємо підтримку глядачів, про що свідчать їх донати. В залі панує завжди приємна атмосфера, адже всіх нас об’єднує одна мета – наблизити перемогу. До слова, зараз ми передали кошти для пораненого під Бахмутом військового, донечка якого є вихованкою нашого колективу, батько її перебуває у реанімації”.

  Наша молодь, акцентує вона, подає приклад, як можна в тилу допомагати військовим та вказує на те, що разом ми здатні на багато і все заради перемоги.

  Мар’яна ЛОКАТИР

  Читайте також: На Прикарпатті відомі співаки виступають із благодійними концертами

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!