“Хліб життя”: у Франківську вшановують пам’ять жертв Голодомору

  • Сьогодні, 24 листопада, в Івано-Франківську провели Громадянську акцію «Хліб життя». Дійство приурочене 85 річниці пам’яті усіх жертв штучного Голодомору 1932-1933 років.

    Розпочалася акція на Вічевому майдані. Вшанувати загиблих українців прийшло чимало франківців. Однак однією акцією День пам’яті жертв геноциду не завершиться.

    Сьогодні у місті відбудеться ще віче-реквієм, хода пам’яті та вшанування загиблих, а також панахада.

    ” Для початку мета цієї акції –нагадати людям, що 85 років тому щодня на Сході України від штучного голоду помирало сотні людей. Також нашою метою є сьогодні гуманітарний захід, тобто збір продуктів харчування для благодійної їдальні “Карітасу”. Так би мовити, пам’яттю про голод тих часів згуртувати українців та нагадати їм про те, що треба допомагати одне одному, особливо зараз, коли йде війна на Сході, щоб більш заможні люди допомагали менш заможним. Минулого року ми вже робили таку акцію, у нас є звіти від “Карітасу”. Основна мета зібрати їжу, а якщо люди даватимуть кошти, то ми їх передамо волонтерам і вони закуплять все необхідне”, – розповідає організатор Лев Давибіда, керівник обласного осередку всеукраїнської організації “Пам’ять нації’.

     

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!