Лицарські бої та фаєршоу: як на Надвірнянщині проходив фестиваль “Дженджур Фист”

 • З 23 по 25 серпня, на території Пнівського замку, що біля Надвірної, відбувався етнофестиваль “Дженджур Фист”.

  Нагадаємо, директор заходу Володимир Молдавчук розповів, що метою події насамперед було відродження Пнівської твердині як самобутнього осередку фортифікаційної споруди. Він також пояснив, що дженджур – це відомий лікувальний засіб ще з часів лицарства. Корінні жителі гір здавна вважають його окрасою Карпат, серед моря квітів і рослин.

  В рамках етнофестивалю провели різні тематичні та розважальні заходи. Зокрема, гостям свята показали як у давнину проходив справжній лицарський турнір. Учасники фесту, вдягнули костюми в середньовічному стилі, щоб максимально відтворити тогочасну атмосферу й навіть обирали княжну фестивалю.

  Традиційно, на заході запалювали різноманітні музичні гурти, серед яких були гурти “F.R.A.M” та “Медовий полин”. Незабутні враження присутнім на етнофестивалі приніс і “Театр ідей”, продемонструвавши вогняне шоу.

  Яскравими світлинами та розповідями з “Дженджур Фист” 2019, поділилися на сторінці заходу в соціальній мережі.

  Варто зазначити, що цей проєкт став одним із переможців конкурсу “Малі міста-великі враження”, що гарантувало організаторам фінансування з державного бюджету на рівні не більше 70% від загальної вартості.

  Автор фото – Balatsko Vasyl.

 •     

     

  Автор фото – Volodimir Moldavchuk.

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!