Марцінків про “червону зону” в Івано-Франківську: Тут вже якісь політичні моменти

 • Ще на тиждень Івано-Франківська область залишається у червоній карантинній зоні.  Через це в Івано-Франківську скликають позачергову сесію міської ради.

  “Мене дивують заяви центральної влади, міністра Степанова і прем’єр-міністра Шмигаля, які говорять, що область вже скоро вийде з “червоної зони”. Найбільше це обурює тим, що бізнес не може працювати у звичних умовах, звичайно що з дотриманням карантинних обмежень. І не треба тут прикриватися хворими і лікарнями. Бо чомусь Уряд забуває про допомогу медикам і лікарям і все лягає на плечі місцевих органів влади. Терпіти далі немає куди. У понеділок позачергова сесія. Прийматимемо рішення, щоб змушувати центральну владу прислухатися”, – говорить Марцінків.

  За словами мера, статистика у місті позитивна, ситуація стабілізувалася і є всі причини, щоб вивести Франківщину з “червоної зони”.

  “Мова не йде про повне знання карантинних вимог, але треба дати можливість людям працювати за умови дотримання соціальної дистанції і певних обмежень”, – вважає Марцінків.

  Очільника міста дивує позиція щодо бізнесу у нашій області.

  “Думаю, що тут вже якісь політичні моменти. Причин не виводити Франківськ і Франківщину з червоної зони немає. Наша статистика набагато менша, ніж у сусідніх Тернопільщині чи Львівщині”, – додав мер.

 • До слова: Івано-Франківськ у червоній зоні вже понад місяць. Як наслідок, підприємці обурені тим, що їм не дають працювати. Та ще й держава ніяк не допомагає малому бізнесу. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль запевняє, що допомога буде.

  До теми: «Вимагаємо зняти «червону зону»: Марцінків скликає сесію міської ради

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!