Марцінків прокоментував акцію протесту щодо призначення скандального єпископа МП у Франківську

 • В Івано-Франківську сьогодні небайдужі вийшли на акцію протесту щодо входження “нового єпископа Московського патріархату”.

  Новопризначений єпископ донедавна був секретарем у Чернівецько-Буковинській єпархії. Під час нещодавніх обшуків СБУ знайшла там методички з Москви, посвідчення окупантів та з’ясувала, що в керівництва єпархії – російське громадянство. Водночас з’явилась інформація про причетність батюшки до секс-скандалу – в Мережі опублікували фото Микити і підлітка-хориста, передає “Галицький кореспондент

  Міський голова Івано-Франківська прокоментував цю ситуацію й нагадав, що церква сьогодні офіційно належить громаді Православної Церкви України.

  “Поки що там перебувають люди і сьогодні зареєстрована громада буде виселяти тих людей, які там незаконно перебувають. На моє переконання – нарешті наші депутати Верховної Ради повинні разом з керівництвом держави ухвалити рішення про заборону Московського патріархату як ворожої церкви окупанта. Це буде рішучий крок. Я думаю, що суспільство це підтримає”, – додав Марцінків.

  До теми: Проросійська й антиукраїнська література та ксенофобські книжки: СБУ перевірила УПЦ (МП) у Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!