“Мій юний принц”: прикарпатські депутати закликали заборонити фільм із ЛГБТ-тематикою

 • Сьогодні, 17 грудня, в Івано-Франківську відбулася одинадцята сесія Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

  На порядку денному – майже 50 питань, серед яких є прийняття бюджету Івано-Франківщини на 2022 рік та низка важливих регіональних програм. Крім того, перед депутатами відзвітував голова обласної ради Олександр Сич.

  Також обласна рада розглянула звернення щодо скасування рішення сімнадцятого конкурсного відбору Ради з державної підтримки кінематографії Державного агентства України з питань кіно про виділення коштів на створення фільму Хачіка Васіляна “Мій юний принц”. Текст звернення зачитала Мирослава Корнелюк, депутатка обласної ради.

  “На цей фільм передбачено 20 мільйонів гривень. Ми обурені ситуацією, що склалась навколо стрічки, яка відверто пропагує ЛГБТ стосунки та глумиться над християнськими цінностями українців. Рекламні постери зазначеного кінопроєкту несуть неприховану пропаганду одностатевих стосунків із блюзнірським використанням християнської символіки та пародій на сакральні твори біблійної тематики”, – сказала Мирослава Корнелюк.

  За її словами, “статистичні дані доводять, що традиційна родина позитивно впливає на здоров’я, довголіття, фінансову стабільність і рівень задоволення життям усіх членів сім’ї”.

  “На противагу нашим віковічним традиціям гомосексуальний спосіб життя змінює суспільне сприйняття родини і цим складає реальну загрозу як окремо взятій людині, так і сім’ї та нації загалом. Вважаємо, що кінокартина, яка ображає релігійні почуття людей, – це не творчість, а знущання з віри та традицій українського народу. Суспільна користь і культурна значущість цього проєкту не просто відсутня – він є небезпечним психологічним стимулом для формування викривленої свідомості молоді та загрозливим для українського суспільства загалом”, – йдеться у тексті звернення.

  Також у цьому зверненні є вимога скасувати фінансування виходу фільму та не допустити його виходу на території України. “За” проголосувало 57 депутатів обласної ради, тож рішення було прийнято.

  Читайте також: На Прикарпатті 2022 рік проголосили Роком 80-річчя УПА

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!