На Прикарпатті 2022 рік проголосили Роком 80-річчя УПА

 • Сьогодні, 17 грудня, в Івано-Франківську відбулася одинадцята сесія Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

  На порядку денному – близько 50 питань, серед яких є прийняття бюджету Івано-Франківщини на 2022 рік та низка важливих регіональних програм. Крім того, перед депутатами відзвітував голова обласної ради Олександр Сич.

  Після цього депутати розглянули питання “Про проголошення в області 2022 року Роком 80-річчя Української Повстанської Армії”. Мар’яна Гринечко, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності та інформаційної політики, розповіла: таке рішення приймається з метою гідної підготовки до відзначення цієї дати.

  “Ми продовжуємо добру традицію вшановувати таким чином видатні дати в історії нашої держави. Ми пропонуємо проголосити наступний рік Роком 80-річчя УПА. Робимо це з метою гідної підготовки, а також із метою вшанування тих ветеранів УПА, які ще живі”, – сказала Мар’яна Гринечко.

  Обласній державній адміністрації доручили розробити та забезпечити реалізацію плану заходів щодо відзначення в області Року 80-річчя Української Повстанської Армії – як і знайти на це кошти.

  Читайте також: Бюджет Прикарпаття-2022 буде на 330 мільйонів більшим, ніж торік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!