Норвакс

Літопис Галицький

“Партія Кличка вирішила виставити на вибори тільки мажоритарників. Списку від “УДАРу” на дострокових виборах не буде… За даними видання, кандидатом від УДАРу на Прикарпатті стане депутат Верховної Ради Юрій Соловей — округ №89 (Снятин). Інформацію в соцмережі підтвердив і сам нардеп Юрій Соловей: “Не люблю тих хто бігає від одних до інших залежно від кон’юктури. Не люблю тих, хто зраджує при першій можливості.

Багато хто каже, що я не правий і роблю неправильно. Що в політиці це можна. Я вважаю по-іншому. Йду від УДАРу!”.

Нагадаємо, Кличко пропонував очолити список “УДАРу” на виборах Михайлу Саакашвілі, але він відмовився”.

(http://vikna.if.ua, 10 червня 2019 року)

 

У рік 7 527 [2019].  “Іду від ви!” – прорік того року [відважно] та гучно боярин покутсько-гуцульський Юрчик на прозвисько Соловей-Ударник, у похід виборчий [достроково] збираючись, та, списів однопартійних на обрії [політичному] так і не діждавшись, став місцем своїм депутатським на нову мажоритарку націлюватись і [маху] при цьому старався не дати.

Поскидав же він із себе, аки ветху личину влади [старої], обладунки свої політичні, припорошені ще в окопах херсонських та з цукерками шоколадними [тузік] у кожній кишені, і поправив він партійний пояс [вірності] чемпіонський на боксерках своїх перед дзеркалом піарним та почав усі [порохи] корупційні ударами влучними та самостійними звідусіль вибивати.

І уздрів сю куряву [ударну] в городі стольному воєвода київський Віталь з висоти свого зросту гігантського, обернено пропорційного до [рейтингу] партійного, і не міг розгледіти більше жодного полководця, достойного на чолі полків [партійних] стояти, на руках ходити, гаслами жонглювати, фокуси [з бюлетенями] показувати та по-іншому народ електоральний веселити, бо позаймали усі місця [прохідні] на арені політичній артисти голосисті, клоуни квартальні та інші слуги, скоморохи та блазні [заслужені та народні]. Тож повелів воєвода Віталь кожному мужу [ударному] уділ собі розібрати та в розсипну в атаку на раду верховну кинутись і всіх опонентів політичних по одному [замочити], але по-лицарськи із заборолом відкритим, аки список омріяний.

Не було ж у на всій землі галицькій, а [особливо] на покутті прикарпатському, на полях брані політичної такого лицаря благовірного, аки боярин сей [Юрчик] на прозвисько Кон’юнкт-Юра, був же се державотворець та чоловіколюбець, що [служив народу] своєму магазинами соціальними, форумами громадськими та фірмами [дорожнобудівельними], та був відданий, незрадливий та [коли треба] безпартійний і не любив же він тільки тих, хто бігає від одних до інших, а при першій можливості в [укроп] скаче, аки у гречку, та дороги ремонтувати на тендерах вельми заважає.

Тож перебравши мундири свої [старі] політичні від генерації нової до сили третьої, замкнув боярин Юрчик шафу [порохняву] та побрів, аки вродився – у боксерках самих, у горби гуцульські, ближче до гір буковельських і доріг [грейдерами] не пройдених, та дивився, як пролітає вгорі над ним, із [новими силами] своїми зібравшись, князь колхідський Мухіїл на прозвисько Карлсон Бездомний, із вирію [нарешті] повернувшись.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!