Норвакс

Літопис Галицький

“Депутат Івано-Франківської міської ради, керівник фракції партії “УКРОП” Володимир Олійник похизувався в соцмережах своїми мисливськими трофеями. Це викликало жваве обговорення.

Дописувачі в соцмережах відреагували на фото неоднозначно. Проте більшість коментарів – негативні… Oleg M. Golovenskyy: “Вбивство живої істоти не з голоду, а заради адреналіну і інших “емоцій”?)) Чи варто?”.

Після шквалу критики Олійник видалив свій допис.

Нагадаємо, у 2017 році на франківського депутата Олійника склали протокол за п’яну їзду,  однак він уник відповідальності”.

(galka.if.ua, 12 вересня 2019 року)

У рік 7 527 [2019]. Не було спасу того року в городі галицькому від птаства [злоби піднебесної], сих огидних істот живих та пернатих та недобитків [мисливських], що крилами своїми усе небо закрили, аж тінь упала на хороми білі та весь [укроп] зів’яв на грядках міськрадівських. І не могли одігнати качок [сих] дурнуватих та гусок оскаженілих, аки солов’їв із сичами [од влади], ні стрільці вправні, ні авгури мольфарні, ні хрести тверезості, ні інші опудала городські, навіть Бабуся Зелена та Внучок [її] Зелененький своїми шоу квартальними та забавами дворовими [їх] не відлякували.

Коли ж вирушали на лови бояри галицькі за звичаєм давнім, щоб [гав сих] ловити і байдики бити, мечами розмахували та стріли свої вгору направляли, то ховалися [вони] вельми по книгах червоних, заповідниках біосферних та інших резерватах, а хто [мудріший] був із істот крилатих, той одомашнювався потроху і на [бройлерну ферму] поступав.

Був же тоді в городі галицькому один боярин [укроплений] Володько, лицар без страху, докору і жодного [проміле алкоголю] в крові, що був адреналіну та інших емоцій вельми спраглий і не жалів для електорату свого ні живота надірвати, ні бульби [мішками] роздавати, ні в поїздки [буковельські] посилати, допоки ще намір мав рушити у похід виборчий [через округ тисменицький] до города стольного. Та стримав отрока свого воєвода коломойсько-буковельський Александер [Яш] на прозвисько Великий та Благовонний від вчинку сього нерозумного і відіслав його [ворон] лічити, а не голоси виборчі, тож став він тоді [з того всього] на прю із птаством крилатим, щоб ні пуха ні пера не лишилося у небі над городом галицьким і качка [нікого] не копнула.

Знав сей Володько [усі] хитрощі мисливські та заманухи ловецькі, бо сам невловимий був [по п’яній] ні для поліції дорожньої, ні для судів городських, клонуватись умів та перебувати у двох місцях одночасно, аки на сторінках [фейсбучних]. Узяв же він на приціл головну качку у зграї над городом галицьким та добув [її] пострілом влучним, і засунув у неї яйце своє, аки яблуко печене, а тоді запхав [її] в зайця, підвісив того в скриньці на дуба і безсмертя [політичне] собі так забезпечив.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!