Отруєння свининою: у продовольчий обіг прикарпатців потрапило небезпечне м’ясо

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF, стосовно підозри на спалах харчового отруєння м’ясом свинини експортованого з Нідерландів (виробник J.Gosschalk en Zn.B.V.(EG29); імпортер FBO Profood Netherlands BV) до окремих держав – членів ЄС, зокрема й до України ТОВ «ВЕСТ ВУДСТОК»( вул. Кульпарківська, 93-А, м. Львів, 79021)

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вище зазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово проінформувати про виявлену невідповідність компетентний орган, що передбачається частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

Нагадуємо, споживачі мають право отримувати інформацію про харчові продукти; усі продовольства, що перебувають в обігу на території України, згідно закону повинні маркуватися державною мовою.

До теми: Нещодавно, з обігу вилучили небезпечну партію приправи.

Фото – ілюстративне (джерело)

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!