Петро Порошенко розповів прикарпатцям, що зробить Україну сильною і багатою

 • Сьогодні, 19 березня, на Івано-Франківщину з робочим візитом прибув Петро Порошенко.

  Він відвідав засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франкіщини, яке провели на заводі LEONI неподалік Коломиї.

  Порошенко звернувся до присутніх, закликаючи бути патріотами своєї держави, чинити опір російському агресору та не піддаватись на провокації Москви. Після цього Президент заговорив про регіональний розвиток та майбутнє Івано-Франківщини.

  “Шановні прикарпатці! Я приїхав, щоб показати вам дорожню карту позитивних змін, що очікують нас у найближчі три-чотири роки. На Раді регіонального розвитку ми обговорювали, як перетворити децентралізацію на надпотужний реактивний двигун економічного зростання України. І висновок очевидний – саме децентралізація є нашим шансом на відродження країни”, – розповів Петро Порошенко.

  За його словами, Київ вже делегував значні повноваження та ресурси на місця і таким чином спрямував інвестиції в розвиток міст та сіл. Внаслідок цього в регіонах вперше за багато років почали відновлювати дороги, будувати школи та лікарні, освітлювати вулиці.

  “Але для побудови справді інноваційної держави цих темпів недостатньо. Центр прийняття державних рішень має стати ще ближчим до міст та сіл. Незважаючи на війну, люди мають всюди побачити зміни. І права на помилку в нас немає. Тому я ініціював підготовку планів перспективного розвитку на найближчі три роки для кожного регіону та громади”, – додав Петро Порошенко.

 • Президент заявив, що держава знайде можливість додаткового фінансування перспективних проектів в регіонах. І нові точки зростання, які будуть втілені внаслідок цього, зроблять Україну сильною і багатою.

  Читайте також: Франківські студенти зустрілися з Міністром екології та природних ресурсів України

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!