Пробудження весни: у мережі опублікували світлини з Галицького національного природного парку

 • На сторінці Галицького національного природного парку” у Facebook опублікували світлини мешканців Галицького національного природного парку.

  На світлинах Vasil Malaniuk показав тварин, які проживають у Галицькому НПП.

  Площа земель парку – 14684,8 га, з них 12159,3 га надані у постійне користування, 2525,5 га, включені до його складу без вилучення у землекористувачів. Парк знаходиться на межі двох фізико-географічних країн: Українських Карпат (область Передкарпаття) та південно-західної частини Східно-Європейської рівнини (область Опілля Західноукраїнської провінції Лісостепової зони). Завдяки такому розташуванню для території характерний велике ландшафтне та біологіче різноманіття.

  У рослинному покриві та серед представників фауни трапляються як подільські, так і карпатські види. На території парку виявлено 45 видів рослин і 37 видів тварин, що є представниками Червоної книги України, 4 і 9 відповідно – Європейського Червоного списку та 6 видів рослин і 158 видів тварин що знаходяться під охороною Бернської конвенції.

  Більше 40 цінних в науковому, природоохоронному та рекреаційному значенні природних комплексів та об’єктів (лісових урочищ загальною площею близько 11 тис га, водно-болотних комплексів – 2550 га, лучно-степових ділянок та геологічних утворень, ін.) входять до складу Галицького національного природного парку.

  Нагадаємо, “Ми хочемо зберегти цінні ліси”: У Франківську пояснили, чому варто розширити НПП “Верховинський”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!