• Проведуть перевірку: учасниць “Міс Україна” можуть виключити за зв’язки з Росією

 • У мережі розгорівся скандал через конкурс “Міс Україна-2023”.

  Деякі учасниці не живуть в Україні та мають зв’язки з росіянами. За це їх можуть виключити з конкурсу, пише “24 Канал”.

  Група фахівців проведе перевірку учасниць через нові отримані факти. Нагадаємо, що на скандальних конкуренток звернув увагу шоумен та гуморист Андрій Лузан.

  Відповідну заяву зробили організатори “Міс Україна”. Вони зазначили, що через суспільний резонанс всіх учасниць буде перевірено, зокрема – з’ясують нові факти про них.

  За результатами перевірки деяких учасниць можуть виключити зі складу конкурсу краси.

  “Велика кількість людей уже проголосували за учасниць конкурсу, а також дослідили особисті сторінки в соцмережах і розшукали додаткову інформацію про учасниць… Комітет конкурсу створив етичну групу перевірки, яка проведе додаткові дослідження учасниць”, – йдеться у заяві.

  Організатори подякували за інформацію та зазначили, що всі ці факти варто перевірити.

 • “Як ніколи раніше для України сьогодні важливо, аби кожен українець мав право на свій голос та свободу вибору”, – додали там.

  Що відомо про скандал навколо “Міс Україна”

  Блогер Андрій Лузан з’ясував, що частина учасниць конкурсу не живе в Україні, не спілкується українською та не проявляли ознак патріотизму. Ба більше, деякі дівчата мають зв’язок із Росією:

  • Йдеться про уродженку Хмельниччини Оксану Магеру, яка тривалий час уже не живе в Україні, нічого не публікує про війну, але має фото з Москви.
  • Здивувала і Катерина Чувашова з Дніпропетровської області. Виявилося, що батько конкурсантки працював на ФСБ Росії і зливав інформацію про позиції наших військових.
  • Блогер також знайшов фото, де учасниця конкурсу Ірина Піляєва супроводжує московського ресторатора Олександра Орлова. До 2022 року він був одним зі співвласників конкурсу краси.

  До теми: Уродженка Херсона трималась за руки з росіянкою на конкурсі краси “Місіс Світу-2023”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Як повертається життя в місто на Донеччині: розповідь через особисті відчуття

  Просто уявіть — ви сидите в кафе, неспішно п’єте каву, спостерігаєте, як ваша дитина вистрибує на батуті в дитячій кімнаті, потім підбігає до вас, незграбно плюхається в крісло і, смачно макаючи в кетчуп смужку картопельки, жує свою улюблену фрі. “Мммм, смачно”, — заплющує очі, корчить задоволену гримаску й потирає маленькою долонькою по пузику. Ви спостерігаєте

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює

  Лінник ЛюдмилаЛінник Людмила

  Сіла і поїхала

  Попри усі можливі стереотипи, незважаючи на низку дискримінуючих обставин, безвідносно до ситуації загалом, все більше жінок у нашій країні стають водійками. 13 років тому, коли я ходила в автошколу, у моїй групі було лише троє молодих дівчат. Сьогодні ж на курсах чоловіків та жінок, мабуть, порівну. І якщо чоловіки здебільшого отримують посвідчення водія у 18—20