“Радуйся, жінко! ” – видавчиня Мар’яна Савка презентувала нову книгу в Івано-Франківську

 • В Підземному переході «Ваґабундо» 29 жовтня відбулась презентація книги з поезіями “Радуйся, жінко!” львівської письменниці Мар’яни Савки.

  Мар’яна Савка – поетеса, співзасновниця та редакторка видавництва “Старого Лева”, творча частина тріо «Мар’яничі» поєднує в собі тендітність, жіночність та прагматика, людину слова.

  “Книга “Радуйся, жінко” – наступна після збірки “Оптика Бога” та є своєрідним продовженням. Головна мета поезій – заклик до щастя. Ми часто не радіємо життю, хоча маємо багато приводів”, – розмірковувала авторка.

  Письменниця особисто створила обкладинку: намалювала купу пелюсточок аквареллю та поєднала їх зі своїми власними світлинами в фоторедакторі.

  “Мій чоловік сказав, що дуже гарно”, – жартувала Мар’яна.

  Також на презентації були підняті інші теми, зокрема книговидання та порятунку книжкового українського ринку; питання віку та пошуку життєвих обріїв для жінки у різний віковий проміжок. Поетеса наголосила, що коли ми запалюємося самі, то запалюємо інших.

  Письменник Василь Кузан поділився своїми враженнями:

  “Мар’яну Савку знаю особисто понад 25 років і прийшов би пішки у будь-який кінець міста на її презентацію, тому що вона цікава, неординарна. Її поезія дуже жіночна, але чіпає за душу навіть чоловіків”.

  Вікторія Кухарська,
  Гурток журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості

  До теми: В Івано-Франківську київський тандем презентував виставку картин «Coassociativity»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!