У Калуші планують відкрити «кризову» кімнату

 • Чимало жертв, які потерпають від домашнього насилля, потребують притулку для того, щоб уникнути подальшої загрози від кривдника. Для того, щоб вирішити таку ситуацію, в Україні започаткували створення «кризових» кімнат.

  Саме такий заклад планують відкрити й у Калуші.

  Про це йшлося на нараді у заступниці міського голови Надії Гуш, де були присутні суб’єкти, які займаються питаннями насильства в сім’ї, розповів «Вікнам» начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Михайло Клим.

  Так званий тимчасовий притулок призначений для того, щоб у критичні моменти за потребою вилучати жертву насилля і розміщати на певний період часу в «кризовій» кімнаті. Згодом різні фахівці проведуть певну роботу як із кривдником, так із жертвою, і нададуть останній психологічну, соціальну і матеріальну допомогу.

  За словами Михайла Клима, «кризова кімната» — це те місце, де людина зможе отримати комфортні побутові умови як для себе, так і для дитини.

  Наразі створення «кризової кімнати» в Калуші на стадії підготовчого процесу, адже вивчається практичний досвід різних міст.

 • Варто зазначити, що згідно із законодавством адреса закладу не розголошується з метою, щоб кривдник не дізнався місце перебування жертви.

  До теми: У Франківську відкрили кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!