У МОЗ порадили підприємцям шукати іншу роботу на вихідні – піти працювати у лікарню

 • Заступниця міністра охорони здоровʼя Ірина Микичак порадила малому та середньому бізнесу в Україні знайти додатковий дохід на час дії «карантину вихідного дня».

  Вона зазначила, що підприємці можуть брати приклад із медиків, які «роками працюють із жебрацькою заробітною платою» та «перетворювати проблеми на можливості», інформує “Громадське”.

  «Ми просто просимо озирнутися навколо себе і знайти інші додаткові джерела доходу, де можна заробляти під час карантину, з дому, онлайн, дистанційно, надаючи дистанційні послуги на винос, на вивезення, тощо», — заявила Микичак.

  Заступниця міністра додала, що українські лікарні «з радістю» нададуть тимчасові робочі місця всім малим підприємцям, які зараз перебувають у вимушеному простої.

  За її словами, лікарням і центрам медичної допомоги дуже потрібні «робочі руки» економістів, бухгалтерів, санітарів, техніків, працівників пральні та кухні, електриків, водіїв та ін.

  Нагадаємо: нещодавно в Україні запровадили карантин вихідного дня.

  Після цього “Епіцентр” вирішив обійти обмеження – у МОЗ були обурені таким рішенням

  Згодом мер Франківська виступив проти карантину вихідного дня. На його думку, це не зупинить епідемію і призведе до економічних втрат та звільнення людей. Тому у Франківську вигадали спосіб обійти карантин вихідного дня.

  Але через рішення франківського виконкому поліція відкрила кримінальну справу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!