В маршрутних автобусах Калуша ПриватБанк встановив обладнання для е-квитка

  • Перші валідатори в автобусах від ПриватБанку на Івано-Франківщині стартували в Калуші, що курсують на трьох різних маршрутах №4, №5, №6а. Такі безкоштовні валідатори (термінали) ПриватБанк встановлює в маршрутках, автобусах, тролейбусах і трамваях по всій Україні, за допомогою яких пасажири можуть безготівково сплачувати за проїзд карткою будь-якого банку.

    “Головна перевага в тому, що ПриватБанк дає обладнання безкоштовно, – каже Микола Гнатюк, керівник напрямку “Еквайринг” Прикарпатського РУ ПриватБанку. – На купівлю небанківських транспортних валідаторів міські ради та перевізники витрачають десятки мільйонів гривень. Пізніше ще потрібні суттєві суми на обслуговування цього обладнання, а ПриватБанк бере ці витрати на себе. Небанківські валідатори постійно вдосконалюються та мають окрему мережу на інтернет, тому збоїв в обслуговуванні немає бути”.

    Оплата квитка за допомогою валідатора триває кілька секунд. Досить банківську картку вставити в пристрій, якщо це картка з чипом, провести карткою через зчитувач, якщо це картка з магнітною смугою, або доторкнутися безконтактною карткою до екрана. З картки клієнта миттєво буде списано вартість проїзду, а на екрані валідатора з’явиться смайлик, що підтверджує успішну оплату. Квиток, придбаний таким чином не потрібно компостувати, він залишатиметься дійсним впродовж години з часу покупки. Видача чеку не передбачена.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!