“Євробачення-2023”: визначилася друга десятка фіналістів

 • Стали відомі другі десять фіналістів 67-го міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2023”, який відбувається у британському Ліверпулі.

  Про це повідомляє кореспондент “Укрінформу”.

  З 16 учасників другого півфіналу конкурсу у гранд-фінал потрапили представники таких країн: Албанія, Кіпр, Естонія, Бельгія, Австрія, Литва, Польща, Австралія, Вірменія, Словенія.

  Під час голосування за вихід учасників другого півфіналу у фінал на головній сцені “Євробачення” виступила група українських співаків – Марія Яремчук, Злата Дзюнька та OTOY з перформансом інсталяції, якого нагадували, зокрема, пшеничне поле та різдвяну ніч, виконали пісні “Родина”, “Ой, у вишневому садку”, “Щедрик”, звучала “Мелодія” Мирослава Скорика.

  Гранд-фінал, за результатами якого буде визначено переможця пісенного конкурсу “Євробачення”, відбудеться в суботу, 13 травня.

  Також глядачам представили запис виступу конкурсантів від України Heart of Steel, який вони представлять у гранд-фіналі конкурсу.

 • Україна виступить у фіналі 19-ю як переможниця минулорічного конкурсу. За правилами конкурсу до фіналу також одразу потрапляють Велика Британія, Франція, Німеччина, Італія та Іспанія як країни-засновниці конкурсу.

  До теми: Україна серед лідерів: які країни найчастіше перемагали на “Євробаченні”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!