Заступник Марцінківа зізнався, що не знає, яка у нього зарплата (ВІДЕО)

 • Сьогодні, 3 листопада, новий заступник міського голови Івано-Франківська Тарас Полатайко провів онлайн-прийом громадян. Він повідомив, що його напрямок роботи – благоустрій, відновлення парків та скверів, капітальний ремонт доріг.

  Франківці мали декілька запитань до зама Марцінківа, однак він розгорнутих відповідей не давав. Здебільшого казав, що людина нова і треба з всім розібратися. 

  Також він повідомив, що фірми, у яких він колись був директором і які виконували різні роботи у місті, вже передані іншій людині. Мовляв, власником їх він не є. 

  Журналістка Марія Гаврилюк запитала Тараса Полатайка, яка у нього зарплата на новій посаді, що він відмовився від підприємницької діяльності.

  “Чесно кажучи, я ще не знаю, яка у мене зарплата. Я не готовий відповісти. Не хочу повторюватись, але це було прохання міського голови (прим.ред. – стати заступником), а я погодився. Пішов, щоб зробити для Івано-Франківська краще”, – відповів Полатайко.

 • Нагадаємо, що Руслан Марцінків захотів мати десять заступників. Свою команду він презентував на першій сесії новообраної міської ради. Депутати згодом підтримали бажання Марцінківа.

  Замами мера окрім Тараса Полатайки стали: Вікторія Сусаніна, Віталій Федорів, Олександр Левицький, Петро Шкутяк,  Михайло Смушак, Вікторія Дротянко, Руслан Гайда. Керуючим справами виконкому залишився Ігор Шевчук.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!