Роботи рятувальникам не бракує Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/02/DSC_7042-300x150.jpg)
Роботи рятувальникам не бракує Докладніше >>
Негода наробила чимало лиха Докладніше >>
Про це повідомили у прес-службі Нацполіції Докладніше >>
Також він пошкодив багато автомобілів, а місцеве населення очікує сходження селевих потоків Докладніше >>
Юрій Шацький – один з найактивніших музикантів у Франику, ініціатор багатьох проектів різного стилю, серед яких відомі «КоляСКА», «Bingo», діджей-проект «KIPPY», ансамбль стріт-музики «Фазенда» і багато інших. Високий професійний рівень, креативність і добрий характер привели його врешті-решт у найвідомішу франківську культову групу «Familia Perkalaba». Докладніше >>
На території Івано-Франківської області за минулу добу виявлено два вибухонебезпечних предмети. У Надвірнянському районі смт. Делятині на відкритій території, поблизу річки Прут, виявлено 81 мм мінометну міну часів ІІ світової війни. А також у Надвірнянському районі в с. Пнів на відкритій території, поблизу річки Бистриця, виявлено 122 мм артснаряд часів ІІ світової війни. Незабаром небезпечні Докладніше >>
Команда “Ураган-2 КФВ” стане дублем “Урагану” Докладніше >>
В Інституті національної пам’яті кажуть: це – злочин Докладніше >>
Сьогодні, 3 вересня, до кінця доби по області та Івано-Франківську очікуються сильний дощ, гроза, місцями град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с. Ввечері та в продовж 4 та 5 вересня на ріках області очікується підйоми рівнів води на 0.5 – 1.5м, а на окремих ділянках до 2.0м. При цьому можливе формування значного місцевого та схилового стоку. Докладніше >>
Музей хліба, музичні інструменти з тіста та найрізноманітніша випічка чекають на гостей Докладніше >>
Господиня попросила товаришку віднести продукти харчування до кухні Докладніше >>
П’ятеро верховинських рятувальників знайшли групу та транспортували потерпілого в лікарню Докладніше >>
Зафіксовано поштовхи магнітудою 6.3 бала Докладніше >>
Не намагайтеся змінити своїх дітей – вони все одно будуть схожими на вас. Це стосується не лише батьків, але й вчителів. Якщо педагоги не горять своєю справою, то ніколи не зможуть запалити учнів. Хоумскулінг, анскулінг, дистанційне навчання, Вальдорфська школа, педагогіка Монтессорі – існує багато видів альтернативної освіти, які набувають популярності вже й на Прикарпатті. Ініціативні батьки з прогресивними поглядами гуртуються, і деякі діти цьогоріч не підуть на перший дзвоник до звичайної школи. Докладніше >>
Ще на одній з пожеж сильно обгоріла літня жінка Докладніше >>
Аварія трапилась 2 вересня близько 16:00 Докладніше >>
У неділю, 3 вересня, на Прикарпатті пануватиме дощова та хмарна погода. Хмарна погода протримається в Івано-Франківську увесь день. Вранці очікується дощ, вдень і ввечері – дощ із грозою. Вночі температура становила +12 градусів, вдень же вона підніметься до +24. У Карпатах – дещо холодніше, до +21, також дощі та хмарність. Докладніше >>
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює