Курс євро у продажу підвищився до 31,26 гривень. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/images-1-278x150.jpg)
Курс євро у продажу підвищився до 31,26 гривень. Докладніше >>
У Голосіївському районі влада Києва планує побудувати гірськолижний комплекс “Пирогово”. Докладніше >>
Рішенням Івано-Франківської обласної ради 2017 рік проголошено в області Роком Української Повстанської Армії. З цієї нагоди в Галицькому районі відбувається цілий ряд заходів, метою яких є вивчення героїчної історії українського народу, його духовної спадщини, культури. Зокрема, в населених пунктах проходить мистецький рейд «Стежками слави УПА». Під час патріотичних заходів вшановують односельчан, які загинули в боротьбі Докладніше >>
У громаді є своя амбулаторія, де наразі працює четверо сімейних лікарів Докладніше >>
Сьогодні, 5 вересня, відбулося чергове засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. Обговорили питання надання товариству з додатковою відповідальністю “Рогатинпісок” гірничого відводу. Докладніше >>
Тисячі жертв тоталітарних режимів знайдено за майже три десятки років на Прикарпатті. А скільки ще не знайдено… З 1989 року і донині на території Івано-Франківської області офіційно проведено приблизно 80 розкопок масових поховань. Неофіційно їх значно більше. Здебільшого робота проводилася задля пошуку жертв комуністичного режиму. Але й досі земля приховує багато таємниць, пов’язаних і з визвольною боротьбою, і з похованнями іноземних солдатів. Докладніше >>
Сьогодні, 5 вересня, відбулося чергове засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. Обговорили питання надання гірничого відводу для промислової розробки вапнякових родовищ. Докладніше >>
В школі закупили і встановили нові вікна, що сприяє теплоізоляції. Також є повноцінний комп’ютерний клас та відеокамери. Докладніше >>
Сьогодні, 5 вересня на постійній комісії облради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житволо-комунального господарства прослухали звернення депутатя Яремчанської міськражи Стельмащука Андрія. Докладніше >>
Сьогодні, 5 вересня, відбулося чергове засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування. Обговорили питання винесення на аукціон надр Джурівської та Східно-Космацької площ. Докладніше >>
Понад 400 млн грн «теплих кредитів» взяли українці у серпні, щоб поспішити утеплитися та зменшити комунальні рахунки. Як тільки у серпні програма «теплих кредитів» запрацювала на повну силу, рівень її популярності різко зріс. За місяць близько 6 тис. родин залучили 403 млн грн на енергоефективні заходи. Для порівняння у попередні місяці обсяг отриманих кредитів становив Докладніше >>
5 вересня Центральна виборча комісія своєю Постановою призначила вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах в усіх без виключення областях України. Відбудуться вони у неділю, 29 жовтня 2017 року. На Прикарпатті владу обиратимуть у 8 ОТГ: Дзвиняцькій сільській ОТГ (Богородчанський район), Рожнівській сільській та Яблунівській селищній ОТГ (Косівський район), Переріслянській сільській і Ланчинській селищній ОТГ (Надвірнянський район), Докладніше >>
Сьогодні, 5 вересня, на території “Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу” відбулась зустріч колективу з міським головою Русланом Марцінківим та заступником Богданом Біликом. Нагадаємо, міська рада нещодавно з другого разу придбала ЛРЗ. Тож нові власники прийшли оглянути територію та виробничі потужності. Руслан Марцінків, Олексій Кайда та Богдан Білик, в присутності загону “Муніципальної варти” пройшлись цехами та територією заводу. Докладніше >>
Цього літа Верховинський суд засудив людину за хуліганство у “Правильному місці” на Верховинщині. “Правильне місце”, де стався конфлікт, що мало не дійшов до різанини – це нічний клуб селища Верховина. Саме там хуліган ще з однією людиною влаштували бійку. Руками та ногами він наніс потерпілому тілесні ушкодження у вигляді саден та синців лобної, скроневої, потиличної ділянок Докладніше >>
“Українська благодійницька мережа” придбала будинок в Обертині на Тлумаччині для того, щоб переобладнати його у дім для дітей-сиріт з інвалідністю. Докладніше >>
“Укрзалізниця” почне розробку проекту абсолютно нового вагона, який буде незвичний для пересічного українця пасажира. Докладніше >>
Співзасновниця проекту Ukrainians Олександра Струмчинська повідомила про припинення розробки соцмережі. «Мені дуже шкода, і я відверто прошу вибачення і дякую усім користувачам, які разом зі мною щиро вірили в реалізацію та успіх цього проекту», – написала вона у Facebook. За словами Струмчинської, керівництво компанії розробників, які є й співзасновниками мережі, відмовились не лише від самостійної Докладніше >>
Сьогодні, 5 вересня, міський голова Івано-Франківська виклав звіт про роботу муніципальної інспекції з благоустрою на власній сторінці у фейсбук. Докладніше >>
У багатьох кав’ярнях разом із чашкою ароматної кави клієнтам подають склянку чистої холодної води. Ця давня гарна традиція має практичне значення: такий напій, як кава, дійсно слід запивати водою – і не тільки для того, щоб краще розкрити його смак. Еспресо, американо, капучіно, лате – напоїв, приготованих з використанням кавових зерен, придумано безліч. Однак з точки зору дії на нервову систему людини принципова різниця існує лише між кавовими напоями з цільнозернової кави і з сублімованої, тобто з розчинної. Докладніше >>
У Швейцарії знайшли банківську комірку з великою кількістю золота, яка належить людині із “сім’ї Януковича”. Докладніше >>
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює