Неподалік Івано-Франківська, а саме у селі Підлужжя Тисменицького району, знаходиться спортивно-стрілецький комплекс «СВД Легіон». Оточена відпочинкова зона ровами, залитими водою, подалі від очей та вух місцевих мешканців. Адже у «СВД Легіон» можна не тільки на човні поплавати, рибу спіймати, футбол поганяти, смачної їжі скуштувати, на диких кабанів з потомством подивитися, а й постріляти. Ідея створення Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/22014876_1813469582026591_843708281_n-300x150.jpg)