Нещодавно на Городенківщині був зафіксований факт насильства. 20 вересня до поліції звернувся мешканець Городенки із заявою про те, що його катували і незаконно утримували в погребі, повідомляє газета «Край». Як розповів слідчий Городенківського районного відділення поліції Віталій Чіляк, виїздом на місце події слідчо-оперативна група знайшла та вилучила докази насильства: металевий карниз із слідами крові, електричний Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/9500F9AD-19E6-4C0C-9E92-7A33DC0BF0DA_w1023_r1_s-300x150.jpg)