У селі Рахині на Долинщині на базі загальноосвітньої школи I-II ступенів створили навчально-виховний комплекс, де будуть дві дошкільні групи для дітей віком від трьох до п’яти років наповнюваністю більше 30-ти осіб. Урочиста подія відбулася за участі голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, голови РДА Юрія Мазура, голови районної ради Івана Даниліва, пише «Галичина». «Поруч ми Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/668548b-lviv-bayovska-47--300x150.jpg)