Ріп’янка та Підмихайля отримають фінансування на капітальні ремонти дитячих майданчиків. А у селі Голинь планують капремонт вуличного освітлення. Про це йдеться у проекті рішення Калуської районної ради щодо внесення змін і доповнень у районний бюджет на поточний рік, інформують “Вікна”. Місцевим бюджетам планують спрямувати субвенцію з державного бюджету “на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/dsc_7522-1024x683__large-300x150.jpg)